ارسال ۱۱۰ خبر طرح نوروزی ۹۶ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به رسانه ها

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در طرح نوروزی 96 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی 110 خبر این مجموعه در اختیار رسانه های استان قرار گرفت و حاصل آن دریافت بیش از 200 بازتاب خبری بود.

به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مجتبی محمودی در گفت وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح نوروزی 96 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ستاد خبری روابط عمومی این مجموعه در این ایام ارتباط مؤثر و تنگاتنگی با رسانه های خراسان رضوی داشتند.
وی افزود: در این مدت تیم 5 نفره ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی 110 خبر را در اختیار رسانه های استان قرار دادند و حاصل آن دریافت بیش از 200 بازتاب خبری بود و بالاترین انعکاس خبری هم مربوط به خبر تصادف زنجیره ای بیش از 50 خودرو در کیلومتر 10 محور باغچه به مشهد در روز جمعه چهارم فروردین ماه 96 بود.
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در طول مدت اجرای این طرح 30 مجموعه رسانه ای خراسان رضوی شامل 11 خبرگزاری، 12 پایگاه خبری و 7 کانال خبری با ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همکاری داشتند و از این بابت از تمامی همکاران رسانه ای تقدیر و تشکر می کنم.
محمودی گفت: در زمان اجرای طرح این وعده را به رسانه ای های استان داده بودیم که از سه رسانه ای که بیشترین بازتاب را در طول این مدت داشته اند تقدیر به عمل می آید و در این راستا خبرگزاری ایرنا با 32 بازتاب، پایگاه خبری تابناک با 28 بازتاب و خبرگزاری تسنیم با 22 بازتاب بیشترین بازتاب های رسانه ای را در طرح نوروزی 96 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی داشته اند.

کد خبر: 86947