بازدید جمعی از مدیران حرم کریمه اهل‌بیت(س) از پایگاه طرح های ملی نوروزی جمعیت هلال احمر در قم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، جمعی از مدیران و معاونان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) ظهر امروز از عملکرد نوروزی دستگاه‌های مختلف خدمات‌رسان استان قم بازدید و با اهدا هدایایی از مسؤولان این مجموعه‌ها تقدیر کردند.

هادی محمودنژاد معاون اجرایی و محمدجوان معاون پشتیبانی و منابع انسانی آستان کریمه اهل‌بیت(س) از پایگاه طرح های ملی امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر در عوارضی قم_ کاشان بازدید کردند و با امضای میثاقنامه به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» پیوستند.

این خادمان حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در ادامه با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری ( EOC ) جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه نیروهای جمعیت در ایام تعطیلات نوروزی در کنار خانواده بزرگ ملت ایران حضور داشتند از زحمات نیروهای جمعیت هلال احمر در راستای خدمت‌رسانی به زائران کریمه اهل‌بیت(س) تقدیر کردند.

گفتنی است، افراد فعال در‌ پایگاه‌های طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، و مسافران مراجعه کننده به این پست ها در استان قم بر پرچم آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها بوسه زده و متبرک شدند.

کد خبر: 94428